İstanbul/Türkiye

BİLİŞİM

Bilişim sektöründe en fazla tercih edilen rack kabinler başta olmak üzere, elektronik cihaz kutuları, ödeme, otomotiv, info, otomasyon, led kioskları başlıca ve en fazla tercih edilen ürünlerimizdir.

Projeleriniz İçin Bize Ulaşın
Ürünler

Projeler için ürettiğimiz ürünlerden bazıları

Bu üretimlerin yanında elektronik totem, banka kiosk, led ekran sistemleri, ekran kasaları ve paslanmaz kiosklar gibi günümüz teknolojik gelişmelerine bağlı olarak gelişen sektörlerde en fazla üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerden bazılarıdır. Yeniliklere açık sektörün çok hızlı gelişmesi, ürünlerin doğru şekilde planlanması ve üretimi konusunda da ayrı bir tecrübeyi gerektirmektedir.
Bilişim sektöründe kullanılan cihaz ve ekipmanlarda, sökme takma işlemleri çok fazla olabileceğinden dolayı ürünler genellikle kolay sökülebilir ve takılabilir yapıda olmaktadır. Bu nedenle ürün kalitesi ve kullanılan malzeme ve bağlantı kalitesi de ürün ömrünü direkt olarak etkilemektedir. Bilişim sektörünün bu gereksinimleri, aynı zamanda planlı ve doğru bir üretim gerektirmekte, yeniliklere göre şekillenebilecek esneklikte olan ürünler planlanmaktadır.